UAB


UAB “LIORA” – didmeninė prekybos lauko baldais, plastmasės gaminiais, indais, švaros prekėmis, buitine chemija, vonios aksesuarais.
Kompanija įkurta 1994 metais. Prekybinę veiklą pradėjo Vilniuje, vėliau plėtėsi ir užėmė vis didesnę Lietuvos rinkos dalį. Kompanija įsteigė filialus
Šiauliuose ir Klaipėdoje. Ši plėtra užtikrino efektyvesnį aptarnavimą didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei kaimyninėje šalyje.


Kompanijoje dirba darni 22 žmonių komanda. Vadybininkai ir kiti darbuotojai visada atsižvelgia į pirkėjų norus, užsako prekes ir padeda klientams išsirinkti reikalingus gaminius.


UAB “LIORA” – moderni ir šiuolaikiška didmeninės prekybos įmonė, dinamiškai besiskverbianti tiek į Lietuvos, tiek į užsienio rinkas. Užmezgusi tvirtus verslo ryšius, pasitelkusi naujausias ir pažangiausias prekybos technologijas, efektyvų santykių palaikymą su gamintojais, įmonė garantuoja nenutrūkstantį prekių judėjimą ir nuolatinį tiekimą, platų asortimentą ir aukštą kokybę.

 


Mūsų kompanijoje įdiegta gera kompiuterinė sistema, naujausios technologijos sudarė galimybę dar geriau aptarnauti mūsų klientus: operatyvus užsakymų perdavimas leidžia sutrumpinti prekių pristatymo laiką. Pagal matomus realius prekių likučius sandėlyje klientas iš karto informuojamas apie užsakymo įvykdymo galimybes. Efektyvią didmeninę prekybą užtikrina logistikos sistema, bei dideli sandėliavimo plotai.


Mums labai svarbu, kad klientai turėtų kuo geresnes sąlygas pirkti dėl to prekės atrenkamos, sukomplektuojamos, pakraunamos ir pristatomos į prekybos objektus.


Kompanija nemažai lėšų skiria akcijoms, reklamai, dalyvauja labdariniuose renginiuose, reklamuoja savo gaminius ant visuomeninio transporto, laikraščiuose, žurnaluose, populiariose TV laidose.


Mes prekiaujame žinomų užsienio firmų: PLAST TEAM, LAMELA, OKT, BENTOM, KOLBIARZ, CURVER, BISK, ERES, MOLLER, SAGAD, NIKIS, MTM ir kt. gaminiais. Kompanija siūlo Jums didelį prekių pasirinkimą vienoje vietoje. Prekes importuojame iš Belgijos, Baltarusijos,  Ispanijos, Vokietijos, Lenkijos, Italijos ir kt.


UAB “LIORA” dirba su didžiausiais prekybos tinklais Lietuvoje: MAXIMA, IKI, NORFA, RIMI, BAUHOF, ERMITAŽAS, KUBAS ir kt. Be to mes aptarnaujame restoranus, barus, viešbučius, pristatome jiems baldus, indus, įrankius ir kitas reikalingas prekes. Taip pat eksportuojame savo įvežamas prekes į Kazachstaną, Kirgiziją, Rusija, Latvija ir kt. Siekdami stiprinti pozicijas rinkoje bei išlaikyti pardavimų apimtis, nuolat plečiame asortimentą, įvedame į rinką naujus produktus.